دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان .

دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان

قفسه ارگانايزر زير سينك كابينت ظرفشويي آشپزخانه

قفسه ارگانايزر زير سينك كابينت ظرفشويي آشپزخانه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۵:۲۲ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)

قفسه ارگانايزر كابينت زير سينك ظرفشويي

طرح قفسه ارگانايزر براي كابينت زير سينك ظرفشويي
كاهش قابل توجه مساحت خانه‌هاي امروزي، استفاده بهينه از فضاي داخل خانه را به يك چالش تبديل كرده است. به همين منظور و با رويكرد تمركز بر بهينه‌سازي فضا، طراحان براي مديريت فضاهاي خاص در منزل اقدام به توليد محصولات كاربردي كرده اند كه ميتوان به طراحي و توليد قفسه زير سينك كه يك ابزار نظم‌دهنده است و امكان استفاده بهتر از فضاي زير سينك ظرفشويي را فراهم مي‌كند.

قفسه ارگانايزر زير سينك كابينت ظرفشويي آشپزخانه

 

قفسه زير سينك ظرفشويي

قفسه كابينت سينك، امكان استفاده بهينه از فضاي كابينت زير سينك را فراهم مي‌آورد. اغلب به دليل وجود لوله و شيلنگ آب و فاضلاب زير سينك، امكان استفاده مفيد از فضاي كابينت زير سينك وجود ندارد و بدون استفاده يا كم استفاده مي‌شود. با كوچك شدن آشپزخانه‌هاي امروزي، مشكل كمبود جا به شدت احساس مي‌شود. راه حل اما، بدون دردسر و بسيار ساده است. استفاده از قفسه زير سينك لِم كه كاملا منعطف و متغير طراحي شده و به سادگي در كابينت جاي داده مي‌شود.

قفسه ارگانايزر كابينت زير سينك ظرفشويي، بهترين وسيله براي ارگانايز و چيدمان وسايل داخل كابينت زير ظرفشويي است.
قفسه كابينت براي استفاده بهينه از فضاي كابينت زير سينك و جاي دادن شوينده، دستمال كاغذي، سبد آبكشي، ظروف، بطري و ... طراحي شده اما با توجه به ويژگي هاي آن، امكان استفاده به عنوان قفسه كتاب و اسباب بازي كودكان، قفسه وسايل و لوازم شخصي، براي مرتب كردن البسه كمد لباس، قفسه ارگانايزر ظروف حبوبات، ادويه، چاي، قند و شكر روي كابينت آشپزخانه، جاكفشي، جاگلداني و جاي نگهداري قلمه گياهان، قفسه‌اي براي جاي دادن وسايل در ايوان و تراس آپارتمان و ... را دارد.

چرا قفسه ارگانايزر كابينت زير سينك ظرفشويي؟
قفسه زير سينك، به وسايل داخل كابينت نظم مي‌دهد و آنها را در دسترس قرار مي‌دهد، مي‌توان شوينده، دستمال، سبد آبكشي، ظرف، بطري و ... را روي آن چيد و به راحتي استفاده كرد. قابليت تنظيم طول با ميله‌هاي تلسكوپي، طراحي تايل‌هاي متحرك براي غلبه بر موانع داخل كابينت زير سينك، امكان تغيير ارتفاع طبقات با حذف صفحات، استفاده از مواد اوليه با كيفيت، مقاوم و سبك براي تحمل فشار طبقات، طراحي كاربردي، ظاهر زيبا و البته نصب آسان و سريع، اين محصول را تبديل به بهترين انتخاب جهت چيدمان و ارگانايز لوازم در كمد و كابينت كرده است.

قفسه كابينت آشپزخانه به راحتي نصب مي‌شود. سادگي نصب و استفاده را مي‌توان در فيلم ديد. طول محصول قابل تنظيم به اندازه دلخواه و ارتفاع طبقات متغير است. طبقات به جاي يك صفحه بزرگ يكپارچه، از تعدادي صفحات كفي (تايل) تشكيل شده كه با كنار هم گذاشتن صفحات و قرار دادن لبه آن‌ها روي ميله‌هاي فلزي شكل مي‌گيرد. با توجه به چندتكه بودن سطح طبقات، هرجا مانعي براي قراردادن اين صفحات كفي وجود داشته باشد مي‌توان با تغير جاي صفحه از تمام فضا به بهترين شكل ممكن بهره برد.

محصولي با طراحي اختصاصي و فوق العاده براي حل يك مشكل قديمي است

منبع نوشته: قفسه ارگانايزر زير سينك كابينت ظرفشويي آشپزخانه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۴:۵۸ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)

ارتقا رتبه سايت بصورت طبيعي و قانوني

با پكيج هاي افزايش رتبه سايت خود را بصورت قانوني و طبيعي ارتقا دهيد .
همين امروز با شيك رنك شروع كنيد و وارد 10رديف آغازين گوگل شويد .
 
 
 
 
 
 
شيك رنك داراي نماد اعتماد الكترونيك و لوگوي ديجيتال
منبع: chicrank.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۵:۰۵ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)